Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
„Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować…”
Przed nami wydarzenie roku – zjazd par, które połączyły studia na Politechnice Szczecińskiej, Akademii Rolniczej i Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Jeśli poznaliście się na jednej z tych uczelni to spotkanie jest właśnie dla was.
Studia to nie tylko czas nauki, zdobywania wiedzy i przygotowania do podjęcia wymarzonego zawodu ale przede wszystkim czas tworzenia relacji na całe życie. Z okazji 10-lecia połączenia Politechniki Szczecińskiej i Akademii Rolniczej zapraszamy na wyjątkowe spotkanie walentynkowe wszystkie  pary, które połączyły studia na ZUT-cie.
Przygotowaliśmy dla was wieczór pełen atrakcji i niespodzianek. 14 lutego w Centrum Dydaktyczno – Badawczym Nanotechnologii ZUT postaramy się z naukowego punktu widzenia zdefiniować pojęcie miłości, pogadamy o seksie wśród dzikich zwierząt, posłuchamy dobrej muzyki i staniemy przy fontannie czekolady osładzając sobie życie. Oprócz tego każda z par weźmie udział w sesji zdjęciowej przy specjalnie przygotowanej na tę okazję ramce. O godz. 21:00 przeniesiemy się do klubu studenckiego PINOKIO gdzie potańczymy przy muzyce z lat 80 i 90.
Z okazji tego wyjątkowego wydarzenia Biuro Promocji ZUT przygotowuje wielki album zakochanych par z naszej uczelni. Jeśli chcecie się w nim znaleźć prześlijcie swoje wspólne zdjęcie i krótko opiszcie historię waszej miłości. Na wasze zgłoszenia czekamy do 27 stycznia. Zdjęcia można przesyłać na adres mailowy: zutworzypary@zut.edu.pl
Do zobaczenia na ZUT-cie 14 lutego!
Mateusz Lipka
Biuro Promocji ZUT